Kontakta oss

RedaktionMarknadKonferensUtbildningKundtjänst

Redaktion

Vill du komma i kontakt med redaktionen eller tipsa oss? Mejla oss på redaktion@aktuellhallbarhet.se

Mikael Salo
Chefredaktör, ansvarig utgivare
Telefon: 0733-99 33 98
E-post: mikael.salo@aktuellhallbarhet.se

Jon Röhne
Journalist, redaktör AH Direkt och AH Ekotransport
Telefon: 072-544 64 71
E-post: jon.rohne@aktuellhallbarhet.se

Pernilla Strid
Journalist, redaktör för AH Lag & Rätt
Telefon: 0768-82 91 90
E-post: pernilla.strid@aktuellhallbarhet.se

Daniel Boman
Journalist, redaktör för magasinet Aktuell Hållbarhet
Telefon: 072-202 64 71
E-post: daniel.boman@aktuellhallbarhet.se

Martina Frisk
Journalist, redaktör för webb
Telefon: 0730-268 467
E-post: martina.frisk@aktuellhallbarhet.se

Björn Anderberg
Journalist, seminarieproducent
Telefon: 072-200 6471
E-post: bjorn.anderberg@aktuellhallbarhet.se

Anders Hellberg
Journalist, debattredaktör
Telefon: 0703-52 28 07
E-post: anders.hellberg@aktuellhallbarhet.se

Lena Vängstam
Journalist, redaktör Forum: Hållbar Stad, event
Telefon: 0701-73 00 92
E-post: lena.vangstam@aktuellhallbarhet.se

 

 

Ledning

Heléne Liljefors
Vd
Telefon: 0702-39 77 33
E-post: helene.liljefors@bbm.bonnier.se


Försäljning

Marcus Svinhufvud
Försäljningschef
Telefon: 0709-645 569
E-post: marcus.svinhufvud@aktuellhallbarhet.se

Norah Miller
Försäljning
Telefon: 0738-521 961
E-post: norah.miller@aktuellhallbarhet.se

Elin Becksmo
Försäljning
Telefon: 0704-55 72 61
E-post: elin.becksmo@aktuellhallbarhet.se

Richard Ahlman
Försäljning
Telefon: 0708-55 28 21
E-post: richard@adviser.se


Karriärtjänster: rekryteringsannonsering, arbetsgivarprofilering, search

Rodrigo Muñoz
Ansvarig Karriär
Telefon: 0768-633 697
E-post: karriar@aktuellhallbarhet.se

 


Affärsutveckling

Ingemar Jansson
Affärsutvecklingschef
Telefon: 0708-475 203
E-post: ingemar.jansson@aktuellhallbarhet.se

 

Konferens

Josefina Bäckström
Marknads- och eventchef
Telefon: 072-201 64 71
E-post: josefina.backstrom@aktuellhallbarhet.se

 

Maria Agrén
Projektledare Konferens
Telefon: 070-789 74 15
E-post: maria.agren@aktuellhallbarhet.se

 

Marie Ekstam
Projektledare Konferens
Telefon: 070-853 63 75
E-post: marie.ekstam@aktuellhallbarhet.se

 

Susanna Ullman
Projektledare Konferens
Telefon: 072-562 64 71
E-post: susanna.ullman@aktuellhallbarhet.se

 

 

Utbildning

Magnus Norrman
Affärsområdeschef Utbildning
Telefon: 070-729 37 21
E-post:magnus.norrman@bbm.bonnier.se

 

 

Kundtjänst

Kundtjänst: kundservice@bbm.bonnier.se 

Frågor gällande Aktuell Hållbarhet tidning: info@aktuellhallbarhet.se

Frågor gällande Aktuell Hållbarhet Lag och rätt: lagochratt@pressdata.se

Frågor gällande Aktuell Hållbarhet Direktkundservice@bbm.bonnier.se 

Frågor gällande Aktuell Hållbarhet Ekotransport: kundservice@bbm.bonnier.se 


Besöksadress:
Torsgatan 21, 113 21 Stockholm

Postadress:
Bonnier Business Sustainability, 113 90 Stockholm

Fakturaadress:
Bonnier Business Sustainability AB
3134/SE9511
FE380
838 80 Frösön

Bonnier Business Sustainability AB har organisationsnummer: 559018-0641

Växelnummer: 
08-409 32 000

Faxnummer: 
084110102