Kontakta oss

RedaktionMarknadKonferensUtbildningKundtjänst

Redaktion

Vill du komma i kontakt med redaktionen eller tipsa oss? Mejla oss på redaktion@aktuellhallbarhet.se

Mikael Salo
Chefredaktör, ansvarig utgivare
Telefon: 0733-99 33 98
E-post: mikael.salo@aktuellhallbarhet.se

Jon Röhne
Journalist, redaktör AH Direkt, AH Ekotransport och Aktuellhallbarhet.se
Telefon: 072-544 64 71
E-post: jon.rohne@aktuellhallbarhet.se

Pernilla Strid
Journalist, redaktör för AH Lag & Rätt
Telefon: 0768-82 91 90
E-post: pernilla.strid@aktuellhallbarhet.se

Daniel Boman
Journalist, redaktör för magasinet Aktuell Hållbarhet
Telefon: 072-202 64 71
E-post: daniel.boman@aktuellhallbarhet.se

Björn Anderberg
Journalist, seminarieproducent
Telefon: 072-200 6471
E-post: bjorn.anderberg@aktuellhallbarhet.se

Marie Granmar
Journalist, debattredaktör
Telefon: 0704-03 57 60
E-post: marie.granmar@emblascience.se

 

 

Ledning

Heléne Liljefors
Vd
Telefon: 0702-39 77 33
E-post: helene.liljefors@bbm.bonnier.se


Karriärtjänster: rekryteringsannonsering, arbetsgivarprofilering, search

Rodrigo Muñoz
Ansvarig Karriär
Telefon: 0768-633 697
E-post: karriar@aktuellhallbarhet.se


Annonsering & marknadsföring

Ingemar Jansson
Försäljnings- & affärsutvecklingschef
Telefon: 0708-475 203
E-post: ingemar.jansson@aktuellhallbarhet.se

Amanda Fröjd Lindsjö
Kundansvarig /Account Manager
Telefon: 0735-58 66 27
E-post: amanda.frojd@aktuellhallbarhet.se

Edith Jonsson-Wennberg
Kundansvarig /Account Manager
Telefon: 0735-58 66 15
E-post: edith.jonsson@aktuellhallbarhet.se

Norah Miller
Kundansvarig /Account Manager
Telefon: 0738-521 961
E-post: norah.miller@aktuellhallbarhet.se

Karoline Wikström Nilsson
Kundansvarig /Account Manager
Telefon: 0735-58 75 65
E-post: karoline.wikstrom@aktuellhallbarhet.se


 Affärsutveckling

Ingemar Jansson
Försäljnings- & affärsutvecklingschef
Telefon: 0708-475 203
E-post: ingemar.jansson@aktuellhallbarhet.se

 

Konferens

Ellen Nordgren
Projektledare Konferens
Telefon: 0735-58 66 28
E-post: ellen.nordgren@aktuellhallbarhet.se

Marie Ekstam
Projektledare Konferens
Telefon: 0708-53 63 75
E-post: marie.ekstam@aktuellhallbarhet.se

Susanna Ullman
Projektledare Konferens
Telefon: 0725-62 64 71
E-post: susanna.ullman@aktuellhallbarhet.se

 

Utbildning

Magnus Norrman
Affärsområdeschef Utbildning
Telefon: 070-729 37 21
E-post:magnus.norrman@bbm.bonnier.se

Linnea Magnusson
Koordinator Utbildning
Telefon: 073-558 75 63
E-post:linnea.magnusson@bbm.bonnier.se

 

Kundtjänst

Telefon: 08-409 320 06.

Öppettider: vardagar 09.00-16.00 och lunchstängt mellan 12.00-13.00.

Kundtjänst: kundservice@aktuellhallbarhet.se

Frågor gällande Aktuell Hållbarhet tidning:
kundservice@aktuellhallbarhet.se

Frågor gällande Aktuell Hållbarhet Lag och rätt:
kundservice@aktuellhallbarhet.se

Frågor gällande Aktuell Hållbarhet Direkt:
kundservice@aktuellhallbarhet.se

Frågor gällande Aktuell Hållbarhet Ekotransport:
kundservice@aktuellhallbarhet.se


Besöksadress:
Gjörwellsgatan 30, Stockholm

Postadress:
Bonnier Business Sustainability, 112 60 Stockholm

Budadress:
Gjörwellsgatan 30
Lastkaj A.
105 15 Stockholm

Fakturaadress:
Bonnier Business Sustainability AB
3134/SE9511
FE380
838 80 Frösön

Bonnier Business Sustainability AB har organisationsnummer: 559018-0641

Växelnummer: 
08-409 32 000

Faxnummer: 
08-411 01 02