Ta del av allt innehåll på Aktuell Hållbarhet
Starta din prenumeration

Prenumerera

Tisdag29.09.2020

Kontakt

Annonsera

Meny

Starta din prenumeration

Prenumerera

Kontakta oss på event och konferens


Konferens

Catrin Offerman

Projektledare och programproducent

+46 70 191 94 00

catrin.offerman@bbm.bonnier.se

Tess Lindholm

Marknadsförare

+46700033463

tess.lindholm@bonniernews.se

Susanna Ullman

Produktionsledare

+46725626471

susanna.ullman@bbm.bonnier.se


Sälj

Norah Miller

Partneransvarig

+46738521961

norah.miller@bbm.bonnier.se

Jenny Elmqvist

Försäljningschef

+46700903769

jenny.elmqvist@bbm.bonnier.se

Eva Linder

Partneransvarig

+4687383000

eva.linder@bonniernews.se

Carina Mineur

Partneransvarig

+46857365053

carina.mineur@bonniernews.se