Om Aktuell Hållbarhet Konferenser

Välkommen att träffa proffs och beslutsfattare, ansikte mot ansikte

Aktuell Hållbarhet Konferens tar upp högaktuella frågor inom miljö, hållbarhet och CSR för proffs och beslutsfattare. Eftersom vi dagligen kommunicerar med Sveriges miljöchefer och företagsledare vet vi ofta i förväg vart branschen är på väg. Det använder vi när vi skapar oöverträffade mötesplatser där du får kunskap, inspiration och skapar nya kontakter.

Varmt välkommen!

Kontakta oss

Projektledare konferens
Alexander Johansson
Telefon:
070-301 88 21
E-post: 
alexander.johansson@bbm.bonnier.se


Projektledare konferens
Ellen Nordgren
Telefon:
076-276 85 20
E-post: ellen.nordgren@aktuellhallbarhet.se


Projektledare konferens
Susanna Ullman
Telefon:
072-562 64 71
E-post: susanna.ullman@aktuellhallbarhet.se


Program och innehåll
Mikael Salo
Telefon: 073-399 33 98
E-post: mikael.salo@aktuellhallbarhet.se


Monterbokning och sponsorskap

Jenny Elmqvist
Telefon: 070-090 37 69
E-post: jenny.elmqvist@bbm.bonnier.se

 

Kundservice
Vi hjälper dig med av- och ombokning, överlåtelse av plats, fakturafrågor och praktiska frågor om konferenserna.
E-post: konferens@aktuellhallbarhet.se