Ta del av allt innehåll på Aktuell Hållbarhet
Starta din prenumeration

Prenumerera

Kontakta oss

Prenumerationsärenden och övriga supportfrågor

Besök vår hjälpsida för att få svar på frågor gällande prenumeration, konto och annat. Där hittar du också e-postadress till vår kundservice. Kontakta oss via telefon för snabbast svar. Ange ditt kund- eller fakturanummer när du kontaktar oss för smidigare hantering.

  • Telefon kundservice: 08-409 320 06
  • Öppettider: helgfria vardagar 9-12 samt 13-16

Vid behov av större antal prenumerationer kontakta oss via formuläret för licenslösningar.

Feedback som rör våra digitala plattformar

Åsikter och feedback som rör våra digitala plattformar skickas till utvecklingsteamet: feedback@aktuellhallbarhet.se. Notera att utvecklingsteamet inte kan svara på feedback som rör redaktionellt innehåll.

Redaktionella frågor

Vill du skicka in ett debattinlägg? Följ nedanstående regler och skicka ditt inlägg till debatt@aktuellhallbarhet.se.

  • Skriv max 4 000 tecken, inklusive mellanslag.
  • Skicka med ett foto på den person/personer som undertecknar inlägget.
  • Alla inlägg som når Aktuell Hållbarhet läses av debattredaktören.
  • Rubrik och ingress sätts av redaktören, men föreslå gärna en egen.

Redaktion

Ylva Bergman

Chefredaktör och ansvarig utgivare

070-300 75 97

ylva.bergman@aktuellhallbarhet.se


Sälj

Jenny Elmqvist

Försäljningschef

+46700903769

jenny.elmqvist@bbm.bonnier.se

Norah Miller

Partneransvarig

+46738521961

norah.miller@bbm.bonnier.se


Kevin Törnblom

Partnerskapansvarig DI-Gruppen Möten & Koncept

072-142 20 30

kevin.tornblom@bonniernews.se


Karriär

Vanessa Rosander

Account Manager

073 558 66 54


Konferens

Catrin Offerman

Projektledare och programproducent

+46 70 191 94 00

catrin.offerman@bbm.bonnier.se

Susanna Ullman

Produktionsledare

+46725626471

susanna.ullman@bbm.bonnier.se


Akademi

Magnus Norrman

Affärsområdeschef Utbildning

070-729 37 21

magnus.norrman@bbm.bonnier.se

Linnea Magnusson (föräldraledig)

Varumärkesansvarig

073-5587563

linnea.magnusson@bbm.bonnier.se

Sofia Gustafsson

Projektkoordinator

079-067 67 15

sofia.m.gustafsson@bbm.bonnier.se


Tipsa oss!

Skicka gärna dina nyhetstips till oss. Observera att du får vara helt anonym och att källskydd tillämpas. Rätten att vara anonym är reglerad i svensk grundlag.

Om du vill får du dock gärna lämna din e-postadress så att vi kan kontakta dig. Din e-postadress är konfidentiell och kommer enbart att användas för eventuell kommunikation mellan dig och Aktuell Hållbarhet.