Ta del av allt innehåll på Aktuell Hållbarhet
Starta din prenumeration

Prenumerera

Söndag23.02.2020

Kontakt

Annonsera

Meny

Starta din prenumeration

Prenumerera

Kontakta Aktuell Hållbarhet

Redaktionen:
Vill du komma i kontakt med redaktionen? Mejla oss på redaktion@aktuellhallbarhet.se  

Postadress:
Aktuell Hållbarhet
Bonnier Business Sustainability
112 60 Stockholm

Besöksadress:
Gjörwellsgatan 30, Stockholm

Kundservice:
För frågor som rör din prenumeration, vänligen kontakta vår kundservice.
Telefon: 08-409 320 06
Öppettider: Vardagar 09.00-16.00 (Lunchstängt mellan 12.00-13.00)
E-post: kundservice@aktuellhallbarhet.se 


Skriftlig uppsägning av din prenumeration skickas till: uppsagning@aktuellhallbarhet.se


Redaktion

Björn Anderberg

bjorn.anderberg@aktuellhallbarhet.se


Sälj

Jenny Elmqvist

Försäljningschef

+46700903769

jenny.elmqvist@bbm.bonnier.se

Norah Miller

Partneransvarig

+46738521961

norah.miller@bbm.bonnier.se

Eva Linder

Partneransvarig

+4687383000

eva.linder@bonniernews.se

Carina Mineur

Partneransvarig

+46857365053

carina.mineur@bonniernews.se


Karriär

Susanne Sainio

Ansvarig Karriär

070-0033516

susanne.sainio@bonniernews.se


Konferens

Catrin Offerman

Projektledare och programproducent

+46 70 191 94 00

catrin.offerman@bbm.bonnier.se

Tess Lindholm

Marknadsförare

+46700033463

tess.lindholm@bonniernews.se

Susanna Ullman

Produktionsledare

+46725626471

susanna.ullman@bbm.bonnier.se


Akademi

Magnus Norrman

Affärsområdeschef Utbildning

070-729 37 21

magnus.norrman@bbm.bonnier.se

Linnea Magnusson

Projektledare Utbildning

070-729 37 21

linnea.magnusson@bbm.bonnier.se


Tipsa oss!

Skicka gärna dina nyhetstips till oss. Observera att du får vara helt anonym och att källskydd tillämpas. Rätten att vara anonym är reglerad i svensk grundlag.

Om du vill får du dock gärna lämna i din e-postadress så att vi kan kontakta dig. Din e-postadress är konfidentiell och kommer enbart att användas för eventuell kommunikation mellan dig och Aktuell Hållbarhet.