Kontakta oss

RedaktionMarknadKonferensUtbildningKundservice

Redaktion

Vill du komma i kontakt med redaktionen eller tipsa oss? Mejla oss på redaktion@aktuellhallbarhet.se

Mikael Salo
Chefredaktör, ansvarig utgivare
Telefon: 0733-99 33 98
E-post: mikael.salo@aktuellhallbarhet.se

Jon Röhne
Journalist, redaktionschef
Telefon: 072-544 64 71
E-post: jon.rohne@aktuellhallbarhet.se

Pernilla Strid
Journalist, redaktör för AH Lag & Rätt
Telefon: 0768-82 91 90
E-post: pernilla.strid@aktuellhallbarhet.se

Daniel Boman
Journalist, redaktör för magasinet Aktuell Hållbarhet, debattredaktör
Telefon: 072-202 64 71
E-post: daniel.boman@aktuellhallbarhet.se

Björn Anderberg
Journalist, seminarieproducent
Telefon: 072-200 6471
E-post: bjorn.anderberg@aktuellhallbarhet.se

 

Aktuell Hållbarhet ges ut av Bonnier Business Sustainability AB.

 


Karriärtjänster: rekryteringsannonsering, arbetsgivarprofilering, search

Mikael Tomth
Ansvarig Karriär
Telefon: 073-558 66 21
E-post: mikael.tomth@aktuellhallbarhet.se


Annonsering & marknadsföring

Jenny Elmqvist
Försäljningschef
Telefon: 0700-90 37 69
E-post: jenny.elmqvist@aktuellhallbarhet.se

Catrin Offerman
Rådgivare och projektledare
Telefon: 070-191 94 00
E-post: catrin.offerman@aktuellhallbarhet.se

Malin Dahl
Kundansvarig /Account Manager
Telefon: 073-558 75 65
E-post: malin.dahl@aktuellhallbarhet.se

Edith Jonsson-Wennberg
Kundansvarig /Account Manager
Telefon: 0735-58 66 15
E-post: edith.jonsson@aktuellhallbarhet.se

Norah Miller
Kundansvarig /Account Manager
Telefon: 0738-521 961
E-post: norah.miller@aktuellhallbarhet.se

 


 

Konferens

Susanna Ullman
Produktionsledare
Telefon: 0725-62 64 71
E-post: susanna.ullman@aktuellhallbarhet.se

Emelie Nähl
Produktionsledare
Telefon: 073-558 65 99
E-post: emelie.nahl@aktuellhallbarhet.se  

 

Utbildning

Magnus Norrman
Affärsområdeschef Utbildning
Telefon: 070-729 37 21
E-post:magnus.norrman@bbm.bonnier.se

Karin Rehnberg
Projektledare Utbildning
Telefon: 070-492 23 88
E-post:karin.rehnberg@bbm.bonnier.se

Kundservice

Telefon: 08-409 320 06.
Vardagar: 09.00-16.00
(Lunchstängt mellan 12.00-13.00)
E-post: kundservice@aktuellhallbarhet.se

Kundservice hanterar frågor gällande:
Aktuell Hållbarhet Tidning
Aktuell Hållbarhet Lag och rätt
Aktuell Hållbarhet Direkt
Aktuell Hållbarhet Ekotransport

Skriftlig uppsägning skickas till: uppsagning@aktuellhallbarhet.se

Aktuell Hållbarhet ges ut av Bonnier Business Sustainability AB.

 


Besöksadress:
Gjörwellsgatan 30, Stockholm

Postadress:
Bonnier Business Sustainability, 112 60 Stockholm

Budadress:
Gjörwellsgatan 30
Lastkaj A.
105 15 Stockholm

Fakturaadress:
Bonnier Business Sustainability AB
3134/SE9511
FE380
838 80 Frösön

Bonnier Business Sustainability AB har organisationsnummer: 559018-0641

Växelnummer: 
08-409 32 000

Faxnummer: 
08-411 01 02